Laura Riekstiņa

Sirsnīgs paldies par pamatīgu skaidrojumu par zarnu traktu un tā ietekmi uz veselību. Paldies par konkrētiem piemēriem.  Šajā lekcijā ieguvu ļoti daudz informācijas par uzturu, tas ko skolā nevienam diemžēl nestāsta un nepraktizē. Uz šo lekciju un citām Silvijas lekcijām ir vērts iet, ja ģimenē ir rūpju bērniņš un arī jebkuram citam cilvēkam, informācija derēs JEBKURAM. Man pašai bija ļoti daudz noderīgas informācijas, gan sev, gan ko dot ēst bērnam un kā atveseļot organismu! Iesaku, iesaku, iesaku no visas sirds! Ieseko Silvijai un seko nākamajiem pasākumiem.

Linda Irbe

Ļoti noderīga informācija. Labs balanss starp teoriju un praktisko info. Liels Jums paldies par izglītojošo, ļoti aktuālo semināru!

Inese Šteinberga

Liels paldies par lekciju! Liela pārliecība, ka esmu uz pareizā ceļa un uz labāku veselību. Novēlu, lai pēc iespējas vairāk cilvēkiem Jūsu zināšanas palīdz un daudzi Jūs sadzird!

Alise Aresa

Es ļoti novērtēju to, ko Jūs darāt cilvēku labā.

Linda Laganovska

Nostiprināji manu pārliecību, ieguvu papildus zināšanas. 

Brigita Mironova

Esmu sajūsmā par lekciju! Tā manā galvā uztaisīja īstu revolūciju! Tu tik vienkāršā un saprotamā veidā izstāstīji lietas, kam apkašā ir vesela zinātne, un Tavas zināšanas rada Tevis teiktajam lielu ticību un, ka tas tiešām tā ir! Kopumā ļoti jaudīga uzstāšanās, ļoti saprotama un tāda, kas tiešām liek sākt domāt!!! Paldies Tev supersirsnīgs, ka dalies savās zināšanās - Tu esi īsta bagātību lāde! 

Elīna Jansone

Ļoti noderīga informācija un beidzot es sapratu, kas ir kas:)) Jo tas informācijas apjoms, kas ir pieejams interneta vidē, ir tik liels, ka, pat cītīgi lasot, daudzas lietas paliek neizprotamas. Ļoti koncentrētā un saprotamā veidā man viss kļuva skaidrs un saprotams. 

Evija Stočka

Silvija, paldies par to, ko dari! Bija riktīgi forši un noderīgi, pilnīgs un saprotamāks man skats uz GAPS. Pēc Tavas lekcijas esmu daudz ko izslēgusi no savas ēdienkartes, vienkārši nevaru vairs citādāk. Tu tik labi izstāstīji, ko kas dara mums vēderā. 

Agnija 

Liels paldies tev par brīnišķīgo nodarbību! Apbrīnoju tavu spēju ar vienkāršiem, saprotamiem piemēriem izskaidrot sarežģītas lietas. Pēc tavas nodarbības man kļuvusi daudz skaidrāka gan GAPS ideja, gan arī skaidrojums, kāpēc tas ir svarīgi. 

Baiba Holma

Silvija, liels paldies par saturīgo meistarklasi! Tu esi brīnišķīga pasniedzēja!  

0