Terapijas centrs Skaņas un mūzika

Viens no svarīgākajiem centra virsuzdevumiem ir terapijā piedāvāt holistisko pieeju veselībai. Terapijas centrs Skaņas un mūzika piedāvā šādus pakalpojumus: mūzikas terapija, vibroakustiskā terapija, smilšu terapija, logopēdija, psihologa konsultācija, vizuāli plastiska māklsas terapija, ABA terapija, Montessori nodarbības, fizioterapija. Priecājos pievienoties centra multidisciplinārajai komandai kā uztura speciāliste.

Black Stuff

Black Stuff


Black Stuff ir prebiotiķis (barība labajām zarnu baktērijām), kura aktīvā viela ir fulvīnskābe un humīnskābe. Ar Black Stuff puišiem veiksmīgi sadarbojāmies mana Bakalaura darba ietvaros, piedāvājot bērniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti papildus GAPS uzturam lietot speciāli pētījumam izstrādātu uztura bagātinātāju Happy Tummy

Izmantojot šo saiti, Tev ir iespēja Black Stuff produktus iegādāties ar 15 % atlaidi 

Nutriest

Igauņu kompānijas orgānu uztura bagātinātāji. Iesaku izpētīt. Jā, tas nav lēti, bet tas ir reāls risinājums tiem, kam ir pretestība uzturā lietot mājlopu orgānu gaļu. Piedāvāto produktu klāstā varam atrast gan liellopu aknas, gan sirdi, gan nieres, gan aizkuņģa dziedzeri, gan vairogdziedzeri utt., kā arī dažādus orgānu maisījumus. Piedāvājumā atrodam arī pirmpienu (colostrum), austeres, un kā nu bez kolagēna.

Ja iegādāsies šos produktus, izmantojot šo saiti un kodu Silvija, Tev piedāvās 10 % atlaidi. Priecāšos uzzināt Tavu pieredzi ar šiem orgānu uztura bagātinātājiem.

Attēls no Nutriest.eu

Intelekta attīstības centrs

https://intelektacentrs.lv/

Priecājos sadarboties ar Oskaru Grīsli un viņa izveidoto Intelekta attīstības centru, piedāvājot atbalstu uztura sakārtošanā ģimenēm, kurās aug bērni ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti.

Šajā sadarbībā tapusi E-grāmata  Uztura ieteikumi bērniem ar UDHS. 15 diētas

Ja vēlies uzzināt vairāk, ko varu piedāvāt bērniem ar UDS/UDHS, te ir saite uz bukletu UZTURA TERAPIJA bērniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti UDS/UDHS

Dižvanagi

Priecājos, ka ar savām zināšanām par uzturu un veselību varu atbalstīt īpašos bērnus Liepājā

Atjauno redzi pats

Priecājos sadarboties ar fantastisko Viju Bušu, kas Latvijā izveidojusi informācijas platformu un kustību Atjauno redzi pats, mācot cilvēkiem uzlabot, saglabāt redzi dabiskā veidā un iztikt bez brillēm iespējami ilgi vai no tām vispār atvadīties. Priecājos, ka Vija saviem cilvēkiem vēlas parādīt arī uztura nozīmi labas redzes saglabāšanā.