Intelekta attīstības centrs

https://intelektacentrs.lv/

Priecājos sadarboties ar Oskaru Grīsli un viņa izveidoto Intelekta attīstības centru, piedāvājot atbalstu uztura sakārtošanā ģimenēm, kurās aug bērni ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti.

Šajā sadarbībā tapusi E-grāmata  Uztura ieteikumi bērniem ar UDHS. 15 diētas

Ja vēlies uzzināt vairāk, ko varu piedāvāt bērniem ar UDS/UDHS, te ir saite uz bukletu UZTURA TERAPIJA bērniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti UDS/UDHS

 

Dižvanagi

Priecājos, ka ar savām zināšanām par uzturu un veselību varu atbalstīt īpašos bērnus Liepājā

Black Stuff


Black Stuff ir prebiotiķis (barība labajām zarnu baktērijām), kura aktīvā viela ir fulvītskābe un humīnskābe. Ar Black Stuff puišiem veiksmīgi sadarbojāmies mana Bakalaura darba ietvaros, piedāvājot bērniem ar uzmanības deficītu un hiperaktivitāti papildus GAPS uzturam lietot speciāli pētījumam izstrādātu uztura bagātinātāju ar Black Stuff. 

Izmantojot šo saiti un ievadot atlaides kodu Silvija10, Tev ir iespēja Black Stuff produktus iegādāties ar 10 % atlaidi.

Zinzino

Zinzino

Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju par Zinzino produktiem, droši sazinies ar mani!

Atjauno redzi pats

Priecājos sadarboties ar fantastisko Viju Bušu, kas Latvijā izveidojusi informācijas platformu un kustību Atjauno redzi pats, mācot cilvēkiem uzlabot, saglabāt redzi dabiskā veidā un iztikt bez brillēm iespējami ilgi vai no tām vispār atvadīties. Priecājos, ka Vija saviem cilvēkiem vēlas parādīt arī uztura nozīmi labas redzes saglabāšanā.0

Pirkumu grozs